FUMO & ARAMI
5.12.2018

We have puppies - mamy szczenięta
3.12.2018

We have our Canadian Champion
2.12.2018

ANTA's 9. Birthday!
28.11.2018


ANTA LAVA Just Weimaraner


 INTERNATIONAL BEAUTY CHAMPION (C.I.B.)
INTERNATIONAL SHOW CHAMPION (C.I.E.)

ZWYCIĘZCA KLUBU WYŻŁÓW 2012 + BOB + BIS IV
CLUB WINNER 2012 + BOB + BIS IV

 MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI - Polish Junior Champion

CHAMPION POLSKI - Polish Champion

CHAMPION SŁOWACJI - Slovak Champion

rBEST IN SHOW

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA III KLUBOWEJ WYSTAWY WYŻŁÓW 2014
Z ENJOY THE WIND Just Weimaraner "Fumo"
/Best Breeding Pair III Pointing Dogs Club Show 2014/

MIĘDZYNARODOWE FIELD TRIALSY - 2 x DYPLOM I stopnia
/International Field Trial I/

KONKURS PRACY WYŻŁÓW WIELOSTRONNYCH - DYPLOM I stopnia
/Multilateral Work Competition I/

CERTYFIKAT UŻYTKOWOŚCI MYŚLIWSKIEJ FCI
FCI WORKING CERTIFICATE

otwarte/opened: D Ch. VDH, CZ Ch.  

                                          
ur. /d.o.b. 28.11.2009

Int. Ch. C.I.E., C.I.B., Multi Ch, CZ Working Champion LE FOL DU VENT Fala Love'a "Foldek"
X
Ch. PL IRON ETNA Imperium Star "Etna"

owner:
Justyna Majewska-Czerny & Kamil Czerny
Just Weimaraner (FCI)

HD: A/A
ED: 0/0
CHIP 985170000036905
 pedigree/rodowód

uzębienie kompletne (full dentition)
zgryz nożycowy (scissor bite)
brak białych znaczeń (no white marks)

SUKA HODOWLANA

SUKA POLUJĄCA

UŻYTKOWOŚĆ / Hunting utility:

 
PRÓBY PRACY WYŻŁÓW

Natural Ability Examination
for Young Dogs
Bielsko Biała
2010
Anta w wieku 9 miesięcy zdobywa DYPLOM I stopnia

Ist degree diploma
(Anta was at the age of 9 months)
MIĘDZYNARODOWE FIELD TRIALSY
im. prof. T. Marchlewskiego

INTERNATIONAL FIELD TRIAL

 
Kraków-Niepołomice 2011 Anta w wieku 17 miesięcy zdobywa
DYPLOM I stopnia

Ist degree diploma
(Anta was 17 months old)
KONKURS PRACY WYŻŁÓW WIELOSTRONNYCH

Multilateral Work Competition
for Pointing Dogs
Bielsko-Biała, Brzeszcze
2011
Anta w wieku 21 miesięcy zdobywa
DYPLOM I stopnia

Ist degree diploma
(Anta was 21 months old)

 
MIĘDZYNARODOWE FIELD TRIALSY

INTERNATIONAL FIELD TRIAL

 
Będzin
2012
DYPLOM II stopnia

2nd degree diploma
MIĘDZYNARODOWE FIELD TRIALSY

INTERNATIONAL FIELD TRIAL

Będzin
2013

 
DYPLOM II stopnia, 5 pkt, lok. 2/7

2nd degree diploma, 5 points,
place 2/7

 
MIĘDZYNARODOWE FIELD TRIALSY

INTERNATIONAL FIELD TRIAL
Będzin
2014

 
DYPLOM I stopnia, 6 pkt., lok. 3/8

1st degree dipoma, 6 points,
place 3/8

 
KONKURS PRACY WYŻŁÓW WIELOSTRONNYCH

Multilateral Work Competition
for Pointing Dogs
Pszczyna
2014
DYPLOM II stopnia
244/264 pkt

2nd degree diploma
244/264 points
 
 
S  H  O  W  S:

7x JUNIOR WINNER
7x JUNIOR BOB
19x BOS
18x BEST OF BREED

2x BEST IN GROUP I
6x BEST IN GROUP II
2x BEST IN GROUP III
4x BEST IN GROUP IV

 
31x CAC
6x CACIB
   5x rCACIB   

rBEST IN SHOW
BEST IN SHOW IV
POINTING DOGS CLUB SHOW 2012: BEST IN SHOW IV

BEST IN SHOW PUPPY I
BEST IN SHOW PUPPY II
BEST IN SHOW PUPPY III
 
BEST IN SHOW JUNIOR I
BEST IN SHOW JUNIOR II

BEST IN SHOW Working Dogs I
  6x rBEST IN SHOW Working Dogs
2 x BEST IN SHOW Working Dogs III

CLUB SHOW/KLUBOWA WYSTAWA WYŻŁÓW 2011:
BEST IN SHOW BREEDING GROUP II / NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA II

BEST IN SHOW BREEDING GROUP II

CHAMPION EXPO HUNTING 2011
CHAMPION EXPO HUNTING III 2012
CHAMPION EXPO HUNTING 2014

 
WYSTAWY / SHOWS:

2010:
CACIB KATOWICE 2010 klasa Baby
Baby class
w.o. 1 (vp 1) sędzia (judge):
Stefan Sinko
(SLO)
CAC BYTOM 2010 klasa Baby
Baby class
w.o. 1 (vp 1)
Best Baby
sędzia: Vladimir Piskay
(SK)
CAC RACIBÓRZ 2010 klasa Szczeniąt
Puppy class
w.o. 1 (vp 1)
Best Puppy
BEST IN SHOW PUPPY II
sędzia: Krzysztof Kunicki (PL)

sędzia: Wanda Kowalska (PL)
CAC USTROŃ 2010 klasa Szczeniąt
Puppy class
w.o. 1 (vp 1)
Best Puppy
sędzia: Jan Ryk
(PL)
CAC BĘDZIN 2010 klasa Szczeniąt
Puppy class
w.o. 1 (vp 1)
Best Puppy
BEST IN SHOW PUPPY I
sędzia: Magdalena Musiał (PL)

sędzia: Sanja Momcilovic Bognic
(YU)
CAC PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 2010
Hunting Dogs National Show
klasa szczeniąt
Puppy class
w.o. 1 (vp 1)
Best Puppy
BEST IN SHOW PUPPY III
sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

sędzia: Lenka Frncova
(CZ)
CACIB KRAKÓW 2010 klasa młodzieży
Junior class
dosk. 1 (ex. 1)
Junior Winner
Best Junior

(BOB Junior)
BEST IN SHOW JUNIOR II
sędzia: Jaroslav Matyas (SK)

sędzia: Vladimir Piskay (SK)
CAC CHORZÓW 2010 klasa młodzieży
Junior class
dosk. 1 (ex. 1)
Junior Winner
Best Junior

(BOB Junior)
sędzia: Maria Zasada (PL)
CACIB WROCŁAW 2010 klasa młodzieży
Junior class
dosk. 1 (ex. 1)
Junior Winner
Best Junior

(BOB Junior)
BIG Junior
sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)

sędzia: Janusz Opara
(PL)
 
 
UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

Jesteśmy dumni, iż nasza ANTA ukończyła Mł Ch PL w rekordowym tempie w ciągu zaledwie 3 tygodni, w wieku 9 miesięcy,
za każdym razem dochodząc do ścisłego finału w konkurencjach BIS
(m. in. tytuł Best in Show Junior II na wystawie CACIB w Krakowie).
 
kolejne wystawy 2010 / next shows 2010:
 
CAC RYBNIK 2010
Hunting Dogs National Show
klasa młodzieży
Junior class
dosk. 1 (ex. 1)
Junior Winner
Best Junior
(Junior BOB)
BEST IN SHOW JUNIOR I
sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)


sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)
CAC Rybnik 2010 klasa młodzieży
Junior class
dosk. 1 (ex. 1)
Junior Winner
Best Junior
(Junior BOB)
BEST OF BREED
BEST IN GROUP II
sędzia: Krzysztof Kunicki (PL)
CAC Częstochowa 2010 klasa młodzieży
Junior class
dosk. 1 (ex. 1)
Junior Winner
Best Junior
(Junior BOB)
BEST OF BREED
BEST IN GROUP II
sędzia: Wojciech Burski
(PL)

sędzia: Jadwiga Niciewicz (PL)
CAC Zabrze 2010 klasa młodzieży
Junior Class
dosk. 1 (ex. 1)
Junior Winner
Best Junior
(Junior BOB)
sędzia: Tadeusz Chwalny
(PL)
 
 
SHOWS 2011
 
CACIB KATOWICE intermediate class ex. 2 judge: Janusz Opara - PL
CAC ZABRZE intermediate class ex. 1 CAC, WINNER judge: Andrzej Szutkiewicz - PL
CAC CZĘSTOCHOWA-         
HUNTING DOGS SHOW
intermediate class      ex. 1, CAC judge: Liliane De Ridder-Onghena - BE
CAC CZĘSTOCHOWA intermediate class ex. 1, CAC, WINNER, BOB, BOG II judge: Wojciech Burski - PL
CACIB OPOLE open class ex. 1, CAC, CACIB, WINNER judge: Mirosław Olejnik - PL
CAC BYTOM open class ex. 1, CAC, WINNER, BOB, BOG I judge: Adam Stasiak - PL
CAC RACIBÓRZ open class ex. 1, CAC, WINNER, BOB judge: Krzysztof Kunicki - PL
CAC USTROŃ working class ex. 1, CAC, WINNER, BOB, BOG IV,
BIS Working Dogs III

judge: Magdalena Musiał - PL
judge: Wojciech Kramarski - PL
CACIB WARSZAWA working class ex. 1, CAC, WINNER, CACIB judge: Vlado Piskay (SK)
CAC BĘDZIN working class ex. 1, CAC, WINNER, BOB, BOG I, BIS Working Dogs II,
BEST IN SHOW IV
judge: Jaroslav Matyas (SK)
judge: Krystyna Opara (PL)
judge: Janusz Opara (PL)
CAC LEGNICKIE POLE
Hunting Dogs National Show
working class ex. 1, CAC, WINNER, BOB, BOG IV, BIS Working Dogs II judge: Andrzej Jakubowski (PL)
POINTING DOGS CLUB SHOW
KLUBOWA WYSTAWA WYŻŁÓW
 
---------------
working class
NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA II
-BEST IN SHOW
BREEDING GROUP II
z/with:
ANTA LAVA,
DEEP BLACK, DEEP PEARL, DEEP RED, DEEP SEA
---------------------
ex. 1, CAC
judge:
Alessandro Braga (IT)
---------------
judge:
Janusz Sajnóg (PL)
 
HUNTING DOGS NATIONAL SHOW
Piotrków Trybunalski
 
---------------
working class
NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA II
-BEST IN SHOW
BREEDING GROUP II
z/with:
ANTA LAVA,
DEEP BLACK, DEEP PEARL, DEEP SEA
---------------------
ex. 1, CAC
judge: Janusz Sajnóg (PL)
----------------
judge: Alessandro Braga (IT)
CAC CHORZÓW  working class ex. 1, CAC, WINNER, BOB, BOG III, BEST IN SHOW Working Dogs III judge: Andrzej Brabletz (PL)
CACIB WROCŁAW working class ex. 1, CAC, WINNER, CACIB, BOB, BOG II
1st place
Junior Handling with Martyna Nowak 
judge: Adam Stasiak (PL)
CAC RYBNIK working class ex. 1, CAC, WINNER, BOB, BOG II,
BEST IN SHOW Working Dogs II
1st place
Junior Handling with Martyna Nowak  
judge: Andrzej Brabletz (PL)

judge: Leszek Salamon (PL)
CAC ZABRZE working class ex. 1, CAC judge: Alenka Pokorn (SLO)*
CAC Częstochowa working class ex. 1, CAC, WINNER, BOB, BOG III, BEST IN SHOW Working Dogs I judge: Leszek Salamon (PL)*
judge: Magdalena Świętoń (PL)
 
 
UKOŃCZONY CHAMPIONAT POLSKI

ANTA ukończyła Ch PL w wieku 22 miesięcy :)

"22 miesięczna, doskonała wielkość i umaszczenie, w pięknym typie, śliczna głowa, długa szyja, doskonałe proporcje ciała, głęboka klatka piersiowa, doskonałe przedpiersie, śliczne kątowanie i ruch, doskonała prezencja."
sędzia Alenka Pokorn (SLO)
 
"Suka o doskonałych proporcjach, pięknej głowie, szyja dobrze umięśniona, doskonała górna i dolna linia, doskonałe ustawienie i kątowanie kończyn, doskonały ruch. Bardzo dobra psychika."
sędzia Leszek Salamon (PL)
 
SHOWS 2012:
  
SHOW CLASS RESULTS JUDGE
CAC BĘDZIN working class ex. 1, CAC, WINNER, BEST IN SHOW working dogs II Mirosław Olejnik (PL)
Zbigniew Milewski (PL)
CACIB KATOWICE working
class
ex. 1, CAC, rCACIB Norman Deschuymere (BE)
CACIB NITRA (SK) working class ex. 1/4, CAC, rCACIB
ANTA opened Slovakia Ch.
Hana Ahrens (A)
CACIB DREZNO (D) working class ex. 1, CAC, CACIB, BOS, Anw. D Ch VDH
ANTA opened German Ch VDH
Hans Mueller (CH)
WORLD DOG SHOW Salzburg (A) working class excellent Ingeborg Bandel (D)
WORLD DOG SHOW
Salzburg (A)
Breeding Group ANTA, AALTO, DEEP FOREST, DEEP RED and DEEP PEARL best from 5 weimaraners breeding groups and finally in semifinale in 16 best breeding groups of 70 groups! Giulio Bezzecchi (I)
CACIB LITOMERICE (CZ) working class ex. 1/2, CAC, rCACIB
ANTA opened Czech Ch.
 
Jana Kocova (CZ)
POINTING DOGS CLUB SHOW
Rybnik (PL)
working class ex. 1, CAC, CLUB WINNER 2012, BOB, BEST IN SHOW IV Ludek Mueller (CZ)
Andrzej Brabletz (PL)
CACIB
KRAKÓW (PL)
working class ex. 1/2, CAC, BOS, CACIB Andrzej Brabletz (PL)
CAC BIELSKO (PL) working class ex. 1, CAC, BOS, BOB, BOG II Aleksander Skrzyński (PL)
CACIB Velka Ida (SK) champion class ex. 1/2, CAC Jan Ryk (PL)
CAC Zakopane (PL) working class ex. 1, CAC, BOS, BOB, BOG IV Aleksander Skrzyński (PL)
CACIB Bratislava (SK) working class ex. 1/4, CAC, rCACIB Jan Horvath (SK)
 
SHOWS 2014:
 
Pointing Dogs Club Show Rzeszów (PL) working class ex. 1, CAC
BIS Working Dogs II
Best Breeding Pair III
(with "Fumo")
Best Breeding Group III (with "Fumo" and "Blue")
Josef Jursa (CZ)
CACIB Bratislava (SK) champion class ex. 1
rCAC
rCACIB
Andrzej Brabletz (PL)
CAC Chorzów (PL) working class ex. 1
CAC
BOB
BOG 4
BIS Working Dogs II
Wojciech Burski (PL)
CAC Pointing Dogs
Krajowa Wystawa Wyżłów im. E. Dembinioka
Jankowice (PL)
working class ex. 1
CAC
BOB
rBEST IN SHOW
rBEST IN SHOW WORKING DOGS
Andrzej Brabletz (PL)
Leszek Salamon (PL)
CACIB Bratislava (SK) working class ex. 1
CAC
CACIB
BOB
finished C.I.E.
finished SK Champion
Wojciech Burski (PL)
 
 
  

SCROLL UP